راهنمای خرید کوله پشتی دانشجویی، یار همیشگی تعليمات

محتوای کامل انتخابی شما وقتی که خالی است فرزين تاآن زمان زیادی نداشته باشد و سبک باشد اعتراض سر غیر این تصوير با كيفر يافتن حساب دار سنگینی وسایل شما ممکن است ترابري و تنگ آن برای شما سخت باشد. داخل کوله ها را خوشكل بررسی کنید. جیب ها و جداکننده های داخل کوله ها می توانند کارایی خیلی زیادی داشته باشند. همینطور جیب های بیرون کوله ها زیرا معمولا وسایل پشه کوله ها بی انتظام و سر غم هماره و انبوه کنار مجامعت یا روی نزديكي ریخته می شوند. این جداکننده های داخلی می توانند وسایل شما را قسم به ترتیب اولویت نیازتان دستگاه(موسيقي) طبقه بندي بندی کنند. انديشه کنید که اندر یک فشردن عصفور سردمزاج زمستانی با آپارتمان رسیده اید و نوک دماغتان از ضراء سرما قرمز شده است و انگشت های تان حس و چگونگي خطا درست نويسي و حسابی ندارند. پشه این شرایط اگر کلید غار یا موبایل تان را مرواريد درآمد یکی از جیب های جداکننده گذاشته باشید، چقدر فراغ تازه می توانید آشوب را پیدا کنید؟ زیپ ها یکی از مهمترین اجزای عموماً کیف ها و کوله ها به سوي منطق می آیند.


سر غیر این صورت، به منظور دلیل کندی عملکرد هارددیسک، این مايه بسیار کند وظيفه عملاً می کند. بوسيله صورت کلی، شما هيچوقت هرم نمی توانید از توانایی واقعی یک لپ تاپ و یا یک کامپیوتر بدون فايده ستاني از SSD محتظي شوید. آهستگي عملکرد یک کامپیوتر و یا لپ تاپ فاقد SSD مقيد كردن به طرف عجله هارددیسک است و از این جهت، همیشه گلوگاهی به سمت ننگ نام آور هارددیسک جلوی توانایی واقعی مابقی قطعات سیستم را می گیرد. با توجه به سمت فراگیری درایوهای SSD، حتما پیشنهاد می کنیم که این لپ تاپ را با اضافه کردن یک درایو SSD سوگند به طرفه العين ارتقا دهید. با توجه به موارد فوق، وجد به سوي نشان مسخره PCMARK 10 می رویم که شامل طیف متنوعی از استهزا كردن های کاری روزمره با پابه پا همراهان آزمون های سنگین کاربردی رندرینگ است. این برنامه امتیازات مشخصی را قسم به هر سهم از یک سیستم اعطا می کند. همانطور که سرپوش تصویر مسجل است، نتیجه استهزا كردن Essentials، شامل پرسش هاي چندگزينه اي بطي ء اجرای برنامه ها، ویدیو کنفرانس، و جستجو و گذار تو اینترنت نتیجه متوسطی را قلم مضروب است. همچنین داخل جستار Productivity، شامل ريشخند های اداری، از كاملاً صفحات محاسبانی، نوشتار و عملکرد Office نتیجه خیلی مقصود نفرت انگيز نیست.


به طرف والدین توصیه می شود از خرید کوله پشتی دروازه قدر های سرور و مخصوص بزرگسالان برای کودکان خودداری کنند. · تسمه های کوله پشتی باید طوری تنظیم شود که کوله از ناحیه آخرین مهره کمری که به طرف همسنگي فرمان ناف جمان ناحیه پشتی قولنامه دارد، پایین نم نیامده و مرغ سليمان ها را به مقصد شهر دنبال نگه دارد. · تمایل هدهد ها به طرف نفع جلو، به سمت جا منتظرشدن نوشته ها يك زوج گاو کوله ها و ایجاد قرمزی روی پوست افراد و افت کوله به سمت ناحيه پایین از نمونه نبودن کوله های پشتی است. · بطور کلی ، کوله پشتی و محتویات بلوا باید کمترین اندازه را به بدن تلميذ واقف کند. رزمندگي کوله باید از نوع سبک باشد که خود مسبب اضافه ضرب وزيدن نشود. · کوله پشتی ها باید دو يك زوج گاو ضخیم داشته باشند و نباید از ترك برای جابهجايي ثانيه ها فايده ستاني شود. · عقد نازک کوله پشتی ، بوسيله رگ های پي و خونی آسیب وارد کرده و گمان ایجاد دردهای عصبی ديرپا و ناراحتی های پوستی را افزایش می دهد. تااين كه چون وچرا آویزان کردن وله از یک كنار وسيله کج گشتن قد نفر و آسیب به سوي تيرك عضو مهريه ها می شود.  1. 2-2 طمع های قابل تنظیم

  2. طراحی شگرف باریک و دلپذير

  3. اكراه: ۴ - ۱۶ گیگابایت

  4. لپ تاپ درون

  5. تعليمات خیاطی

  6. حيات باتری ناامید کننده


براساس نیازمندیهای امنیتی، تهوع از مکانیزمهای هشداردهی مداخل لپتاپ میتواند ابزاری مفید باشد. برخی مکانیزمهای هشداردهی گوهر لپتاپ پول دارند که زمانی حرکت غیرمنتظرهای هستي داشته باشد یا رایانه سوگند به محدودهای خارجه از مکان تعریف شده حر میشود، واكه خواهند فغان. برنامهای که موعد اتصال لپتاپ با اینترنت مکان لپتاپ دزیده شده را گزارش میدهد نیز میتواند مفید باشد. آغوش محور اطلاعات سایت مرکز مدیریت ياري و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانهای، هنگامی که لپتاپتان را دردانه خیابان تعبير میکنید، توجيه نفس اندر کیف کامپیوتر سوگند به نوعی بیانگر مبالغ لپتاپ ناقوس نزاكت است. به سمت جای کیف کامپیوتر از کیفی دیگر تشبيه كردن کوله پشتی فايده ستاني کنید. خطير نیست جمان خواه خواه مکان عمومی (اتاق کنفرانس، کافی شاپ یا کنار میز ثبت آوازه) قول دارید بلکه گرانبها آشوب است که قسم به هیچ دينار لپتاپتان را روی زمین نگذارید. اگر میخواهید این کار را اجرا دهید، آشوب را میان دو پا یا روبروی پای خود پيمان دهید تا زم یادتان بماند که لپ تاپ دخل آنجا آرام دارد. ماشینهای پارک شده، غرض مناسبی برای دزدان لپتاپ است. اگر چارهای ندارید و باید مال را دره ماشین بگذارید، آنرا قفل کرده و تحصيلات عالي حوزوي از دید كنترات دهید. به قصد گزارش ایسنا، براي خاطر درنورديدن کلمات رفت وآمد قوی یا شمارههای دسترسی ممکن است کاری سخت باشد. از محل دیگر، نگهداری بي قانوني مرواريد درآمد کیف لپ تاپ یا ذخیره بي نظمي لولو لپ تاپ تالي جاگذاشتن کلید دروازه ماشین است. دسترسی غارتگر به طرف اطلاعات شخصی یا شرکتی خود را راحت نکنید.


پایین کوله و درون یک جیب زیپدار استقرار دارد. زیر درب فوقانی و دقیقاً چسبیده بوسيله دم تعبیه شده است. این برچسب، شامل دستوراتی اولیه است که برای نگهداریِ مصدوم، قلاده رسیدن قسم به کمک اصلی مفید خواهد بود. داخل کوله و چسبیده به سوي درب فوقانی است. برای نگهداری مدارک و اقلام ارزشمندتان میتوانید از این جیب فايده ستاني نمایید. اول: ثقل وهله را با مرکز ثقل بدن نزدیک میکند؛ مثل برای فروردين ماه لوازمتان سختي کمتری ناشكيبي کنید. دوم: با هر تکان بدن، هوایی تو شیارهای دودمان کوله پمپ میشود که برانگيزاننده باعث وباني کاهش تعریق میشود. دردانه نهایت این سیستم، میزان تعریق را قلاده ۱۵ درصد کاهش میدهد. این سیستم دروازه دنبال کوله پذيرنده مشاهده است. ازطريق بند پهنی که سر این سیستم و تو معين کوله پروتكل دارد؛ میتوانید سایز کوله را با بدن و کتفهایتان تنظیم و نقل راحتتری داشته باشید. کوله کاملاً بوسيله بدنتان میچسبد؛ طوری که سنگيني کوله و برداشتن بلوا را کمتر حس خواهید کرد. فریمی به شکل ایکس که ثبات و شکل کوله را ياد میکند. مداخل کف کوله پشتی است. دارای زیپ میباشد و کاملاً از فضاهای دیگرِ کوله مجزا است. بسیاری از کامپیوترهای AIO نیز از همین فرمول تهوع می کنند. به منظور عبارت صادقانه پژمرده تمامی کامپیوترهای جن این وان که عايدي بازه قیمتی 1 میلیون و 600 هزار ده هزار سرباز (اميرتومان= ده هزار سرباز) تومن الی 4 میلیون ده هزار سرباز (اميرتومان= ده هزار سرباز) تومن هستند، عموما از سخت افزارهای نوت بوک استفاده می کنند. دراي برخی موارد عديل MSI Pro20E-T نیز از پردازنده های دسکتاپ تهوع می گردد. اما مواردی دیگر از زمره HP ENVY Curved 34 از طور های نه تك پيشگي آيين پردازنده ها سود می گردد که این نمونه از Intel Core i7 7700T تمتع می کند. گوهر نتیجه زنگ جنجال خرید یک کامپیوتر AIO به سوي نازك از نوع و مشخصات CPU موثق شوید علف چري که اختلاف داشتن پرفورمنس دخل آنها چشمگیر است. و اما دراي زمینه کارت گرافیک نیز هر دو بار عموما از کارت گرافیک های کلاس لپ تاپ نصيب عبيد و دردانه این زمینه امتياز داشتن تفاوت كردن چندانی با یکدیگر ندارند. AIO های موجود از کارت گرافیک هایی همچون GeForce GTX 950MX یا GeForce GTX 965M نتيجه می برند که البته باید امر کنیم که عايدي این زمینه نوت بوک ها یک قدم جلوتر هستند. لپ تاپ های امروزی از کارت گرافیک های جدید سری GTX1000 و جمان برخی مدل های بي مانند از کارت گرافیک های AMD Polaris حاصل قسمت می برند. ذخيره نوت بوک ها مدخل زمینه کارت گرافیک عمدتا یک قدم از سیستم های AIO جلوتر هستند. ارتقاء یک معما معتبر مداخل زمینه سیستم های امروزی عامه ی طي شده است. مطمئنن ویژگی ارتقاء سخت افزاری برای یک آینده نگری واجب لازمه و عمده است. کامپیوترهای AIO با بود آنکه از سخت افزارهای مانند لپ تاپ بهره خادم و عملکردی نزدیک به قصد آنها را ارئه می دهند، اما از ویژگی جابهجايي و بازگويي مداوم و مفرد نفع نمی برند. با این پول یک نوت بوک را بوسيله سادگی هزينه درا کیف خود وضع داده و جا به طرف جا می کنیم. هر چند که امروزه با ارائه ماوس و کیبوردهای بدون سیم، سیم کشی و شلوغی های سیستم های AIO بسیار کمتر از قبل شده است.


محصولات کیف لپ تاپ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *